Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chat s ...-Ulice...

20. 3. 2011

Simona Pavlicová bude v pondělí on-line

 
Seriál Ulice: Chat s představitelkou Simony Pavlicové Pavlou Tomicovou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Chat s představitelkou Simony Pavlicové Pavlou Tomicovou
 
 

Trojice spiklenců včele s profesorem Kreuzerem rozjede co nevidět akci s oženěním Pepana. Podaří se jim dostat Simonina bývalého do Blaženina chomoutu? A jak se na Simoniny trampoty dívá její představitelka Pavla Tomicová? Proberte s ní on-line vše, co vás zajímá, v pondělí večer v 19:30.

 

Soužití s Kreuzery v malém profesorově bytě je pro Simonu více než náročné. Navíc hrozí riziko, že milá Blaženka zakotví s Pepanem v Simonině bytě natrvalo. A to nemíní ani Simona, ani pan profesor s Jiřím dopustit. Však už také mají plán, jak se obou elegantně zbavit. Ožení Pepana a jen co mu skončí jeho trest, pošupandí i s milou Blaženkou do jejího bytu. Jenže půjde to tak snadno, jak si trojice spiklenců představuje?
 
Jenom žasnu
„Já se nestačím divit, jak Pepan kmitá. Dokonce mi ho přišlo i trochu líto. Ale má, co chtěl. Teď ho jenom musíme ještě hodně rychle oženit, aby u mě s Blaženkou náhodou nezůstali. Já chci taky miminko, takže potřebuju taky klid a vlastní domov. Jen jak znám Pepana, nebude to žádná sranda podruhé ho oženit. V tom nám bude muset pomoct i Blaženka,“ spřádá Simona plány, jak zrealizovat profesorův nápad. Myslí si, že se jim opravdu podaří dostat Pepana do Blaženina chomoutu? Dočká se Simona vytouženého miminka? Jak si užila casting do SuperStar? Co na Simoniny trable říká její představitelka Pavla Tomicová? A jak je na tom se svým hubnutím? Proberte s ní on-line vše, co vás zajímá, v pondělí večer v 19:30.
 
 

Náhledy fotografií ze složky Ulice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

e-mail-ptej se-piš-zúčastni se

topcoolfunny@email.cz

Mail listArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Statistiky

Online: 2
Celkem: 111380
Měsíc: 1777
Den: 76